Úvod
Ukázky retuší
Objednávky retuší
Faq - Otázky
Kontakt

 

 

Kompletní
balíčky retuší

 
   
 

Śkála krásy

Pokud si chcete připadat hezčí a být více spokojeni se svým vzhledem, měli byste se snažit vypadat co nejhůře. Zní to nelogicky, ale následující obrázky vás přesvědčí, že je to pravda.

Dívejte se na tuto fotografii alespoň 30 sekund. Až si ji důkladně prohlédnete, najeďte na ni kurzorem a objeví se nová fotografie. Osoba na zobrazené fotografii by se vám příliš líbit neměla.

 

Nyní se opět dívejte alespoň 30 sekund na tuto fotografii. Potom také najeďte kurzorem a objeví se nová fotografie. Osoba na druhé fotografii by vám měla připadat hezká.

Kouzlo je v tom, že po najetí kurzoru se v obou případech objeví úplně stejná fotografie. Osoba na ní vám ale jednou přijde neatraktivní a v druhém případě hezká. Co z toho plyne?

Umístětě si třeba do koupelny na zrcadlo upravenou škaredjěší fotografii. Každé ráno ji pak porovnejte se svým aktuálním vzhledem a jistě musíte dospět k závěru, že vám to v rámci možností sluší i po ránu.

Speciální balíček služeb Śkála krásy vám nabízí:

1x lehce vylepšená fotografie
1x výrazně vylepšená fotografie
1x lehce škaredější fotografie
1x výrazně škaredější fotografie

Cena za komplet: 600,- Kč*

Na lehce vylepšené fotografii zůstanou zachovány všechny důležité detaily, ale zůstanete si podobní. Proto ji můžete používat dle libosti aniž by bylo poznat, že je fotografie upravená. Například i na osobní doklady. Dojde například k odstranění mírných vrásek, dočasných kosmetických vad, modřin, červených tváří, vybělení zubů, zjasnění očí atd.

Výrazně vylepšená fotografie vás bude zobrazovat v idealizované podobě. Narovnání zubů, větší pravidelnost obličeje, odstranění druhé brady, odstranění výraznějších vrásek, zhuštění vlasů atd. Pouze méně všímaví lidé uvěří, že se jedná o reálnou fotografii.

Škaredější fotografie doporučujeme používat pouze pro vlastní potřebu. Čím hezčí si chcete připadat, tím škaredější fotografii používajte. Opravdu to funguje.

*zaváděcí cena

 [CNW:Counter]